Синиша најквалитетније расекао бут на делове

Лазар Милетић, технолог, наставник стручних предмета и ментор Синиши Сандуљевићу који је освојио прво место такмичећи се са месарима из других школа из Србије, на XX Републичком такмчењу из области производње и прераде хране које је одржано у нашој школи од 25-27.марта 2022.године је објаснио како су постигли успех. Синиша је на тесту освојио 26 бодова. На једно питање није дао одговор, али је то поправио на практичном делу у кланици у Раброву. Радни задатак је био расецање бута на најквалитетније делове свињског меса. Бодовао се квалитет расечених делова, чистоћа костију и време. Синиша је био најбољи са временом, квалитет рада је био јако добар, тако да је 4 бода лако надокнадио.Одувек је имао жељу да буде месар.