Тимови

  • Звездана Митровић – стручни сарадник, библиотекар – координатор
  • Слободан Стојићевић – директор
  • Јелена Јеремић – наставник енглеског језика
  • Ивана Спасић – педагог школе
  • Александра Тошић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Ружица Берић – васпитач у дому ученика
  • Лазар Милетић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Мирослава Гаић – наставник српског језика и књижевности
  • Снежана Гроздановић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Ивана Миливојевић – члан Ученичког парламента
  • Јелена Антић – члан Савета родитеља
  • Бен Младеновић – представник локалне самоуправе
  • Велибој Јанковић – председник стручног већа наставника физичког васпитања – координатор
  • Душица Пантовић – председник стручног већа за области предмета филозофија и друштвене науке
  • Марина Перић – предсеник стручног већа за област предмета језика и комуникација
  • Сања Живковић – предсеник стручног већа за област предмета математика и природне науке
  • Маглена Миљковић – предсеник стручног већа за област предмета пољопривреде и ветеринарске струке
  • Биљана Ђорђевић – предсеник стучног већа за област предмета прехрамбене струке
  • Ивана Спасић – педагог школе
  • Весна Васић – наставник стручних предмета ветеринарске струке – координатор тима
  • Тамара Шкорић – наставник социологије са правима грађана
  • Ивана Спасић – педагог
  • Маглена Миљковић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Драган Обрадовић – наставник рачунарства и информатике
  • Сања Живковић – наставник хемије
  • Иванка Николић – члан Савета родитеља
  • Милица Стојковић – члан Ученичког парламента
  • Бојан Стевић – представник локалне самоуправе
  • Ивана Спасић -педагог – координатор тима
  • Слободан Стојићевић – директор школе
  • Александар Миленковић – секретар школе
  • Јасмина Андрић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Снежана Гроздановић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Ђурђа Јовановић – члан Ученичког парламента
  • Даниела Настасијевић – члан Савета родитеља
  • Александар Ђоновић – радник обезбеђења
  • Јелена Савић – школски полицајац
  • Слободан Павловић – психолог у дому ученика – координатор тима
  • Ивана Спасић – педагог
  • Јасмина Андрић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Марина Перић – настваник енглеског језика
  • Мирослава Гаић – натавник српског језика и књижевности
  • Јелена Лазић – члан Савета родитеља
  • Марија Милошевић – члан Ученичког парламента
  • Наташа Радивојевић – координатор тима
  • Ивана Спасић – педагог
  • Велибор Јанковић – наставник физичког васпитања
  • Тамара Шкорић – натавник социологије са правима грађана
  • Слађана Стојилковић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Сања Стевановић – члан Савета родитља
  • Елена Јанићијевић – члан Ученичког парламента
  • Слободан Живојиновић – координатор тима
  • Нада Јелић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Милица Митић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Снежана Гроздановић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Биљана Ђорђевић – натавник стручних предмета прехрамбене струке
  • Радун Девиџић – члан Савета родитељ
  • Александра Стојићевић – члан Ученичког парламента
  • Слађанка Перић -координатор тима
  • Мирослава Гаић – наставник српског језика и књижевности
  • Даница Илић – наставник српског језика и књижевности
  • Душица Пантовић – наставник историје
  • Татјана Докмановић – натасавник ликовне културе
  • Беба Ђорђевић – васпитач у дому
  • Владислав Станојевић – васпитач у дому
  • Ивана Спасић – педагог – координатор тима
  • Слободан Павловић – психолог у дому ученика
  • Велибор Јанковић – наставник физичког васпитања
  • Драган Ристић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Милена Јовановић – координатор за образовање одраслих
  • Милена Јовановић – координатор за образовање одраслих – координатор тима
  • Нада Јелић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Сања Живковић – наставник хемије
  • Марина Перић – наставник енглескогјезика
  • Слађанка Перић – наставник српског језика и књижевности
  • Иван Перић – васпитач у дому
  • Драган Ристић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Александра Тошић – наставник стручних предмета пољопривредне струке, координатор тима
  • Иван Милош – наставник стручних предмета ветеринарске струке
  • Владислав Станојевић – васпитач у дому ученика
  • Јасмина Андрић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Наташа Радивојевић – наставник стручних предмета прехрамбене струке
  • Сања Живковић -наставник хемије
  • Мирјана Андрејић – наставник хемије
  • Велибор Јанковић – наставник физичког васпитања
  • Драган Обрадовић – наставник рачунарства и информатике
  • Иван Милош – наставник стручних предмета ветеринарске струке – координатор
  • Весна Васић – наставник стручних предмета ветеринарске струке
  • Александра Тошић – наставник стручних предмета пољопривредне струке
  • Владислав Станојевић – васпитач у дому ученика
  • Мирјана Андрејић – наставник хемије
  • Ивана Спасић – педагог
  • Јелена Јеремић – наставник енглеског језика
  • Христина Миленковић – васпитач у дому ученика

1. Слободан Стојићевић – директор

2. Ивана Спасић–стручни сарадник, педагог, координатаор тима за заштиту ученика од дискриминације, насиља и тима за превенцију осипања ученика

3. Слободан Павловић –стручни сарадник, психолог у дому ученика, координатор тима за инклузивно образовање

4. Звездана Митровић –стручни сарадник, библиотекар, координатор стручног актива за развојно планирање и тима за обезбеђивање квалитета и развој установе

5. Маглена Миљковић – председник стручног већа пољопривредне и ветеринарске струке

6. Биљана Ђорђевић – председник стручног већа прехрамбене струке

7. Марина Перић – председник стручног већа за области предмета језик и комуникација

8. Сања Живковић – председник стручног већа за области предмета математика и природне науке

9. Велибор Јанковић – председник стручног већа професора физичког васпитања и координатор стручног актива за развој школског програма

10. Душица Пантовић – председник стручног већа за области предмета филозофија и друштвене науке

11. Александра Тошић – координатор тима за промоцију школе

12.Весна Васић-координатор тима за самовредновање рада школе,

13. Нада Јелић-координатор тима за каријерно вођење и саветовање

14. Наташа Радивојевић-координатор тима за професионални развој;

15.Слађанка Перић-координатор тима за културну и јавну делатност школе;

16.Милена Јовановић-координатор тима за реализацију пројекта “ Квалитетно образовање за све“

17.Слободан Живојиновић – координатор тима за развој међупредметних компетенција и предузетништва

18.Иван Милош – координатор тима за пројекте

Scroll to Top