Стручна већа
- Маглена Миљковић – председник стручног већа – наставник предмета пољопривредне струке
- Весна Васић – наставник предмета ветеринарске струке
- Снежана Милосављевић – наставник предмета ветеринарске струке
- Иван Милош -наставник предмета ветеринарске струке
- Владимир Јовановић – наставник предмета ветеринарске струке
- Слободан Живојиновић – наставник предмета ветеринарске струке
- Снежана Гроздановић – наставник предмета пољопривердне струке
- Александра Тошић – наставник предмета пољопривредне струке
- Милица Митић – наставник предмета пољопривредне струке
- Драгана Момировић – наставник предмета пољопривредне струке
- Весна Јовић – наставник предмета пољопривредне струке
- Виолета Стевић – наставник предмета пољопривредне струке
- Драган Ристић – наставник предмета пољопривредне струке
- Игор Гомиршек – наставник предмета пољопривредне струке
- Дејан Стевановић – наставник предмета пољопривредне струке
- Рајко Благојевић – координатор практичне наставе
- Биљана Ђорђевић – председник стручног већа – наставник предмета прехрамбене струке
- Нада Јелић – наставник предмета прехрамбене струке
- Мирослава Хркаловић – наставник предмета прехрамбене струке
- Јасмина Андрић – наставник предмета прехрамбене струке
- Наташа Радивојевић – наставник предмета прехрамбене струке
- Добрица Поповић – наставник предмета прехрамбене струке
- Лазар Милетић – наставник предмета прехрамбене струке
- Тања Илић – наставник предмета прехрамбене струке
- Слађа Стојилковић – наставник предмета прехрамбене струке
- Сања Живковић – председник стручног већа – наставник хемије
- Љубомир Миленковић – наставник математике
- Зорица Вујасиновић – наставник математике
- Мирјана Андрејић – наставник хемије
- Светлана Гојак – наставник физике
- Иван Караџић – наставник географије
- Драган Јосимовић – наставник биологије
- Драган Обрадовић – наставник рачунарства и информатике
- Душица Пантовић – председник стручно већа- наставник историје
- Тамара Шкорић – наставник социологије са правима грађана
- Марија Кочабер – наставник верске наставе
- Татјана Докмановић – наставник ликовне културе
- Роберт Стојиловић – наставник грађанског васпитања
- Магдалена Богдановић – наставник музичке културе
- Марина Перић – председник стручног већа – наставник енглеског језика
- Мирослава Гаић – наставник српског језика и књижевности
- Слађанка Перић – наставник српског језика и књижевности
- Даница Илић – наставник српског језика и књижевности
- Јелена Јеремић – наставник енглеског језика
- Драгана Миловановић – наставник латинског језика
- Велибор Јанковић – наставник физичког васпитања
- Јелена Будимир – наставник физичког васпитања
- Александар Вјештица – наставник физичког васпитања
- Ивана Спасић – стручни сарадник педагог
- Слободан Павловић – стручни сарадник психолог
- Звездана Митровић – стручни сарадник библиотекар
- Јелена Аранђеловић – васпитач у дому
- Беба Ђорђевић – васпитач у дому
- Владислав Станојевић – васпитач у дому
- Ружица Берић – васпитач у дому
- Зоран Илић – васпитач у дому
- Иван Перић – васпитач у дому
- Христина Миленковић – васпитач у дому
- Добрица Филиповић – помоћник директора за дом
- Слободан Павловић – психолог