Похваљени ученици на крају I полугодишта

НА СЕДНИЦАМА OДЕЉЕЊСКИХ ВЕЋА ОДРЖАНИХ 29.И 30.1.2020.ГОДИНЕ, ДОНЕТА ЈЕ ОДЛУКА ДА СЕ ПОХВАЉУЈУ СЛЕДЕЋИ УЧЕНИЦИ


 

За постигнут одличан успех и примерно владање:

I-2         

Јовановић Тара                

II-2        

Антић Наталија,

Арсић Анђела,

Којић Лука,

Милошевић Емилија,

Јовић Анђелија,

Карајовић Данка,

II-3        

Милутиновић Кристина

II-5

Станојевић Милан

III-2

Ивановић Алекса

Марковић Сабрина

Милошевић Давид

Радовановић Анђела

Стевић Марко

Стевић Стефан

Стошић Милица

Стојановић Јелена

III-3

Милановић Алекса

Пунђејевић Јелена

Милошевић Анђела

Кринуловић Катарина

Пунђејевић Јована

Мутуљевић Јелица

III-4

Митић Марија               

III-5

Пауновић Кристијан

IV-2

Брус Лара

Ивошевић Алекса

Јевтић Марина

Стојановић Данило

Цветковић Ања

IV-3

Јовић Анђелка

Милановић Марија

Цвејић Јована

IV-6

Јовановић Анђела


За редовност похађања наставе:

I-1

Милош Милошевић

I-2

Бојана Илић

Јелена Костић

Сара Коларевић

Данијел Михајловић

I-5

Милошевић Јован

Павловић Илија

Сандуљевић Синиша

II-2

Данка Карајовић

Богичић Ђорђе

Стефановић Марта

II-5

Станојевић Милан

IV-3

Илић Ивона

IV-6

Весић Теодора

Јовановић Анђела


За постигнут изузетан успех у ваннаставним активностима:

I-1

Илић Кристина, 1.место у трци на 400m и 2. место у штафети 4x100m на Окружном такмичењу у атлетици

I-2

Ћирковић Никола, за освојено 1.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису

I-4

Бочко Кристина, ангажовање у драмској и рецитаторској секцији, ангажовање у   хору;

Радојчић Ксенија, ангажовање у драмској и рецитаторској секцији

Ивановић Тамара, ангажовање у хору

II-2

Петровић Матеја, 1.место у штафети 4 x 100м на Окружном такмичењу у атлетици

Ивановић Марија, 2. место у скоку у даљ скок у даљ и 2.место штафета 4x100m на Окружном такмичењу у атлетици

II-3

Ристановић Марија Ленка

Обрадовић Александра

Миловановић Милица

Весић Тијана

Гаузановић Анђела, 2 место у штафети 4x100m на Окружном такмичењу у атлетици

II-5

Живановић Анђела

III-1

Станојевић Богдан, за освојено 1.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису

Марјановић Светлана, за освојено 2.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису и 3.место у бацању кугле на Окружном такмичењу у атлетици

III-2

Филић Слађана

Милановић Емилија

Миладиновић Јован, освојено 3.место у трци на 1.000м на КРОС СЕРИЈИ РТС-а у Шапцу и освојено 1.место у трци на 400м на Окружном такмичењу у атлетици

Питић Даница, за освојено 2.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису и друго место у штафети 4 x 100 м на Окружном такмичењу у атлетици

Станковић Александар, 3. место у трци на 1.000м на Окружном такмичењу у атлетици

Станковић Огњен, 1.место у штафети 4 x 100м на Окружном такмичењу у атлетици

IV-1

Јовановић Стеван, за освојено 1.место на турниру у футсалу

Станојевић Видоје, за освојено 1.место на турниру у футсалу

Шоршоковић Никола, за освојено 1.место на турниру у футсалу

Марјановић Кристијан, за освојено 1.место на турниру у футсалу

Павловић Лазар, за освојено 1.место на турниру у футсалу

Мирковић Немања, за освојено 1.место на турниру у футсалу и освојено 1. место у штафети 4 x 100 м на Окружном такмичењу у атлетици

IV-2

Цветковић Ања

Брус Лара

Мирковић Теодора

Голић Лука, за освојено 1.место појединачно и екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису и пласман на републичко такмичење

Јовић Маја, 2.место у трци на 400м на Окружном такмичењу у атлетици

Германовић Кристина, треће место у трци на 800м на Окружном такмичењу у атлетици

Ивошевић Алекса, 3. место у скоку у даљ на Окружном такмичењу у атлетици

Радовановић Ненад, 1.место у штафети 4 x 100м на Окружном такмичењу у       атлетици

IV-3

Миленковић Милица, за освојено 2.место појединачно на Окружном такмичењу у стоном тенису

Булутић Наташа, за освојено 2.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису  

Стојановић Дарко, 2. место у трци на 100м и 1.место у штафети 4 x 100м на Окружном такмичењу у атлетици  

IV-6

Недељковић Марија

Радуловић Тамара, за освојено 2.место екипно на Окружном такмичењу у стоном тенису

Добросављевић Алекса, 1.место у бацању кугле на Окружном такмичењу у атлетици


Свим ученицима честитамо на постигнутим успесима у првом полугодишту ове школске године и желимо им пуно среће и успеха у даљем раду и учењу.

Директор школе Наставничко веће