Од анатомије до матуре

Квиз "Од анатомије до матуре"

У оквиру програма обележавања школске славе Светог Саве, 23. јануара 2020. године организован је квиз за ученике ветеринарске и пољопривредне струке под називом "Од антомије до матуре". У квиз такмичењу је учествовало 16 ученика одељења II-2, III-2, IV-1 и IV-2. Такмичење се одвијало кроз шест игара: ко зна зна , сумњиво лице, јавља ми се, корак по корак састави реч и игра пантомиме.

Квиз је изазвао велико интересовање ученика који су дошли да бодре своје другове што доказује пуна фискултурна сала где је квиз и организован.

Квиз је протекао у фер и коректном такмичењу а резултат на крају је био следећи:

1.место екипа "Црни пришт"- 33 поена

Марјан Керчуљ

Немања Мирковић

Анђела Радовановић

Дејан Пауновић

2.место екипа "Кетоза" - 28 поена

Милица Ивановић

Стеван Јовановић

Сабрина Марковић

Емилија Милошевић

3.место екипа " Беснило " - 23 поена

Дамјан Животић

Кристијан Марјановић

Милица Стошић

Анђелија Јовић

4.место екипа " Антракс" – 15 поена

Богдан Јеремић

Јован Радовановић

Александра Васић

Милијана Динић

Поред такмичара који су добили вредне награде (књиге  и производе наше школе) награђени су и посетиоци у лутрији која је организована.

Све честитке такмичарима на показаном знању. Квиз су организовале наставнице Весна Васић и Александра Тошић уз велику помоћ директора и својих колега.

Фото: наставница Биљана Мрђа и ученице Тара Јовановић и Даница Смолић.

Извештај саставила наставница Александра Тошић

od anatomije (11)