Награде поводом дана просветних радника

Nagrađeni

Поводом дана просветних радника, 8. новембра 2019. године повељу за животно дело је добио Видоје Вукашиновић, директор школе.

Povelja direktor

Истим поводом награду за изузетне резултате у раду, добила је Слађанка Перић, професор српског језика и књижевности.

Nagrade Slađanka Milena

На предлог наше школе Фондацији „Ана и Владе Дивац“, је додељена награда за допринос развоја образовања, а после реализованог пројекта „Оснаживање младих пољопривредника“. Награду је у име Фондације преузела Милена Јовановић, координатор за образовање одраслих.

Уручивање награда је организовано 13.11.2019. године у свечаној сали Градске управе. Том приликом награђене је поздравио Руководилац школске управе, мр Велиша  Јоксимовић, а пригодан музички програм су приредили хорови наставника из ОШ "Свети Сава" и ОШ "Краљ Александар I". Награде је, у присуству представника локалне управе, директора школа, великог броја просветних радника и других гостију, уручио Градоначелник Пожаревца, Бане Спасовић.

Dodela nagrada