Спортска дешавања

Атлетика окружно такмичење – Костолац 08.10.2019.

  1. Место – екипно (Пољопривредна школа - мушкарци)

Миладиновић Јован III2 -- 400m - прво место

Станковић Александар III2 -- 1000m - треће место

Станковић Огњен III2 – штафета 4x100m – прво место

Добросављевић Алекса IV6 – бацање кугле – прво место

Ивошевић Алекса IV2 скок у даљ – треће место

Петровић Матеја II2 -- штафета 4x100m – прво место

Стојановић Дарко IV3 100m - друго место, штафета 4x100m – прво место

Мирковић Немања IV1 штафета 4x100m – прво место

Радовановић Ненад IV2 штафета 4x100m – прво место

Мушка екипа се пласирала не међуокружно такмичење које ће се одржати у Смедеревској паланци

3. Место – екипно (Пољопривредна школа - девојке)

Илић Кристина I1-- 400m - прво место, штафета 4x100m – друго место

Марјановић Светлана III1 -- бацање кугле – треће место

Питић Даница III2 штафета 4x100m – друго место

Јовић Маја IV2 -- 400m - друго место

Германовић Кристина IV2 800m – треће место

Ивановић Марија II2 -- скок у даљ – друго место, штафета 4x100m – друго место

Гаузановић Анђела II3 штафета 4x100m – друго место

Цветковић Ања IV2 члан екипе - резерва

Јовић Маја на 400 и Ивановић Марија у скоку у даљ по резултату су се пласирале на међуокружно такмучење.

Стони тенис – окружно такмичење 10.10.2019.

Голић Лука – IV2 1. место појединачно и екипно

Станојевић Богдан - III1   - 1. место екипно

Ћирковић Никола - I2 - 1. место екипно

Голић Лука у синглу ( појединачно ) и сва 3 такмичара у дублу ( екипно) – пласирали су се за републичко такмичење – које ће се одржати у Н. Саду

Женска екипа – освојила је 2. место – екипно

Миленковић Милица – IV3 - 2. место појединачно ( сингл )

Марјановић Светлана III1

Булутић Наташа IV3

Радуловић Тамара IV6

Питић Даница - III2

Вођа екипа : Драган Опачић


Кошарка – општинско такмичење – 15.10.2019.

Економска школа – Пољопривредна школа ( 41: 37 )

  1. Станковић УрошI2
  2. Петронијевић ТодорIII2
  3. Лазић ВукII2
  4. Петровић МатејаII2
  5. Чупић МихајлоI3
  6. Симић ЛазарIII2
  7. Јанковић ПетарIII1
  8. Додеровић Никола IV3
  9. Ђорђевић Вук IV1
  10. Митровић Урош I3

Мали фудбал

Поводом дана школе 10.10.2019 одиграна је пријатељска утакмица пољопривредна и економска школа.

  1. Милошевић Денис IV3
  2. Добросављевић Алекса IV6
  3. Станковић Александар III2
  4. Станковић ОгњенIII2
  5. Пујкиловић Стефан III2
  6. Мирковић Немања IV1
  7. Павловић Лазар IV3
  8. Чупић Михајло I3
  9. Иванишевић БобанIII2
  10. Михајловић Драган III2

Резултат 8:1 за Пољопривредну школу.


Вођа екипа : Драган Опачић

sport (1)

sport (2) sport (3)

sport (4)sport (5)

  sport (6) sport (7)