Дан школе - 147 година постојања

У четвртак, 10. октобра 2019. године обележено је 147 година Пољопривредне школе у Пожаревцу.

На Свечаној академији присутнима се обратио директор школе Видоје Вукашиновић и председник Скупштине града Пожаревца Бојан Илић.

Како је истакао директор школе Видоје Вукашиновић за ових 147 година много рада и труда је уложено да би школа била на овом нивоу на ком је данас. Он је навео да је школа учесник бројних пројеката који нису оријентисани само на пољопривреду, већ и на развијање вредности солидарности, поштовање другог и толеранције.

Испред Града Пожаревца на академији се обратио председник Скупштине града Пожаревца Бојан Илић.

Награђени су најуспешнији ученици, запосленима су уручена признања за успешан дугогодишњи рад у школи, поздрављени су они радници који иду у пензију и изведен је културно-уметнички програм за све присутне у препуној фискултурној сали Пољопривредне школе “Соња Маринковић”.

dan skole ucenici

dan skole