Образовање одраслих - "40. година андрагогије у Србији"

23. 9. 2019.

У оквиру тродневног програма „Прослава 40. година андрагогије у Србији“ у организацији Филозофског факултета Универзитета у Београду, 23. 9. 2019. године у нашој школи одржан је сусрет делегација из Словеније, Македоније, Босне и Херцеговине које се баве образовањем одраслих. Делегацију Националног тима за образовање одраслих представљале су проф. Филозофског факултета Шефика Алибабић, Александра Пејатовић и Мирјана Милановић испред Министарства просвете науке и технолошког развоја Републике Србије. Циљ посете је био представљање рада школског Центра за континуирано образовање одраслих као пример добре праксе и изузетности. Састанку су присуствовали наставници који спроводе програме обука образовања одраслих Драгана Момировић, Слободан Стојићевић, Нада Јелић и спољни сарадници Стојанча Петковић и Драгиша Обрадовић; управник дома ученика Добрица Филиповић и координатор за образовање одраслих Милена Јовановић.

andragogija401andragogija402andragogija403