Похваљени ученици на крају I полугодишта шк.2018/19.год.

ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ НА КРАЈУ I ПОЛУГОДИШТА ШК.2018/19.ГОД.

ЗА ОДЛИЧАН УСПЕХ И ПРИМЕРНО ВЛАДАЊЕ:

1/2  -  1. Арсић Анђела

        2. Којић Лука

2/2 -  1. Милошевић Давид

         2. Радосављевић Анђела

         3. Марковић Сабрина

         4. Стошић Милица

         5. Стојановић Јелена

2/3 - 1.Станојловић Ненад

2/4 - 1. Спасић Милена

2/5 - 1. Пауновић Марко    

3/2 - 1. Ђурић Теодора

        2. Ивошевић Алекса

        3. Мирковић Ања

        4. Стојановић Данило.

3/3 - 1.Цвејић Јована

        2. Милановић Марија

        3. Јовић Анђелка

3/6 - 1. Јовановић Анђела

       2. Божиловић  Теодора

4/2 - 1. Вујић Милена

        2. Вулић Марјан

        3. Гардијан Петар

        4. Лазаревић Милена

        5. Петковић Марко

        6. Симић Владимир

        7. Траиловић Александар

4/3 -1. Стевић Андријана

ЗА РЕДОВНОСТ ПОХАЂАЊА НАСТАВЕ:!

1/2  - 1. Арсић Анђела

         2. Богић Ђорђе

         3. Веселиновић Давид

         4. Николић Давид

         5. Пекић Михајло

         6. Стефановић Марта

1/3 - 1.Веселинов Мина

       2. Миловановић Милица        

2/2 - 1. Милошевић Давид

        2. Милановић Ђорђе

 2/3 - 1. Кринуловић Катарина

          2. Мутуљевић Јелица

 2/4 - 1. Митић Марија

3/6 - 1.Весић Теодора

        2. Митровић Андријана

        3. Радуловић Тамара

4/2 - 1. Гардијан Петар

        2. Миловановић Сара

        3. Траиловић Александар

4/3 - 1. Живковић Тијана

        2. Илић Лазар

        3. Павловић Анђела

ЗА ПОСТИГНУТ ИЗУЗЕТАН УСПЕХ У ВАННАСТАВНИМ АКТИВНОСТИМА:

Учеснице Светосавског квиза из историје:

  1/2 - 1. Арсић Анђела; 2. Динић Михајло ; 3. Јовановић Ана ; 4. Гојковић Ања.

  1/5 - Живановић Анђела (учешће у приредбама).

  2/2 - Милановић  Емилија

  3/5 - 1. Милановић Филип (учешће на манифестацијама у Пироту и Алексинцу)

          2. Благојевић Милена (3.место за израду славског колача Алексинац)

  3/6 - 1. Недељковић Марија

 Драгана Радовановић, педагог