10.10. Дан - школе - Награђени ученици

10.10.2018. Наша школа је обележила Дан школе и 146 година постојања. Свечаној академији присуствовао је велики број званица. Гости поводом дана школе су били и наставници и директор Пољопривредне школе из Струмице у Македонији.

Директор школе Видоје Вукашиновић, подсетио је на академији, на 10. октобар 1872. када је почела са радом тада највиша образовна установа у области пољопривреде и шумарства у Србији.  Ова школа са повременим прекидима, због ратних и других околности ради све до данас. Ипак, један датум је означио као преломан. 

"У савременом раду наше установе прекретницу представља 1996. година када је школа променила свој статус и постала школа са домом ученика. Од тада носи данашњи назив и једна је од бољих средњих стручних школа у Србији."

Одлуком наставничког већа од 4.10.2018.год. за  ОДЛИЧАН УСПЕХ и ПРИМЕРНО ВЛАДАЊЕ, ИЗУЗЕТАН УСПЕХ у ВАННАСТАВНИМ АКТИВНОСТИМА и ОСВОЈЕНО ЈЕДНО ОД ПРВА ТРИ МЕСТА НА ТАКМИЧЕЊИМА у школској 2017/18.години, поводом ДАНА ШКОЛЕ, награђени су следећи ученици:

ПРВИ   РАЗРЕД

I/1.  1. Светлана Марјановић- 1. место (појединачно) на општинском и 2 .место (екипно) на окружном такмичењу у стоном тенису

      2. Богдан Станојевић – 2. место (екипно) на општинском такмичењу у стоном тенису

I/2 -1. Емилија Милановић-за одличан успех и примерно владање

      2. Давид Милошевић –за одличан успех и примерно владање и освојено 2.место на Републичком такмичењу средњих пољопривредних школа из математике

      3. Милица Стошић-за одличан успех и примерно владање

      4. Огњен Станковић – за освојено 2.место на општинском такмичењу у малом фудбалу-екипно

      5. Александар Станковић- за освојено 2.место на општинском такмичењу у малом фудбалу-екипно

       6. Стефан Пујкиловић- за освојено 2.место на општинском такмичењу у малом фудбалу-екипно

       7. Јован Миладиновић- 1.место у трци на 1.000м на Окружном и 2.место у трци на 1.000м на Међуокружном такмичењу из атлетике.

I/3.-1. Ненад Станојловић-за одличан успех и примерно владање и освојено 3.место на општинском такмичењу из историје

I/4,6- 1- Маја Пауновић- за одличан успех и примерно и освојено 2.место екипно на окружном такмичењу из атлетике

         2. Милена Спасић –за одличан успех и примерно владање

          3. Митић Марија-за одличан успех и примерно владање

I/5 -  1. Анђела Миловановић- за освојено 1. место у категорији 44 кг –средње школе на појединачном школском првенству Централне Србије за ученике основних и средњих школа у џудоу и 3 место на првенству Републике Србије у џудоу.

ДРУГИ   РАЗРЕД

II/1- 1. Јован Радовановић –за одличан успех и примерно владање

        2. Немања Мирковић- за освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу

        3. Стеван Јовановић- за освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу

         4. Лазар Павловић- за освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу

II/2- 1. Алекса Ивошевић-за одличан успех и примерно владање и освојено 2. Место (екипно) на окружном такмичењу у атлетици

       2. Марина Јешић-за одличан успех и примерно владање

       3. Ања Мирковић- за одличан успех и примерно владање

       4. Данило Стојановић- за одличан успех и примерно владање

       5. Ања Цветковић- за одличан успех и примерно владање

       6. Богдан Јеремић- за одличан успех и примерно владање

         7. Лука Голић- за освојено 2.место (екипно)на општинском такмичењу у стоном тенису

         8. Маја Јовић- за освојено 2. место у трци на 400м на окружном такмичењу из атлетике

II/3.-1. Јована Цвејић-за одличан успех и примерно владање

       2. Милица Миленковић- за освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у стоном тенису

II/5-1. Дејан Голубовић-за одличан успех и примерно владање

      2. Марко Митић- за освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу

II/6- 1. Теодора Божиловић- за одличан успех и примерно владање

        2. Анђела Јовановић- за одличан успех и примерно владање

        3. Алекса Добросављевић- за освојено 1. место у бацању кугле на окружном и 3.место у бацању кугле на међуокружном такмичењу из атлетике

ТРЕЋИ РАЗРЕД

III/1- 1. Александар Живковић- освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу

         2. Стефан Мирковић- освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу , 2.место на општинском такмичењу у стоном тенису и 2.место на окружном такмичењу из атлетике

         3. Марко Ранковић- освојено 2.место (екипно) на општинском такмичењу у малом фудбалу , 2.место на општинском такмичењу у стоном тенису

III/2- 1. Страхиња Антић-за одличан успех и примерно владање

        2. Александар Антић- за одличан успех и примерно владање

        3. Милена Вујић- за одличан успех и примерно владање

        4. Марјан Вулић- за одличан успех и примерно владање

        5. Петар Гардијан - за одличан успех и примерно владање

        6. Ана Ђорђевић- за одличан успех и примерно владање

        7. Иван Ђорђевић- за одличан успех и примерно владање

        8. Милица Коларевић- за одличан успех и примерно владање

        9. Милена Лазаревић- за одличан успех и примерно владање

        10. Вања Маринковић- за одличан успех и примерно владање

      11. Сара Миловановић- за одличан успех и примерно владање

      12. Марко Петковић- за одличан успех и примерно владање

       13. Анђела Петровић-за одличан успех и примерно владање

        14. Милена Перишић- за одличан успех и примерно владање

       15. Милица Савковић- за одличан успех и примерно владање

       16. Владимир Симић- за одличан успех и примерно владање и освојено 1.место на општинском такмичењу из историје.

       17. Никола Славнић- за одличан успех и примерно владање

       18. Кристијан Стојимировић- за одличан успех и примерно владање

       19. Катарина Стојићевић- за одличан успех и примерно владање

       20. Михајло Танасић- за одличан успех и примерно владање

       21. Александар Траиловић- за одличан успех и примерно владање

       22. Милан Филиповић- за одличан успех и примерно владање

        23. Александар Радосављевић- за освојено 2. место (екипно) на окружном такмичењу из атлетике

 

   III/3.-1. Андријана Стевић- за одличан успех и примерно владање

           2. Ивана Здравковић- за освојено 3. место у скоку у даљ на окружном и 2. место (екипно)

           3. Јован Јовичић- за освојено 2. место (екипно) на општинском такмичењу у стоном тенису.

DSCN0284