Упис ученика у први разред за школску 2019/20120. годину

Упис ученика који у првом кругу буду распоређени у неки од профила наше школе уписују се у први разред у понедељак и уторак (8. и 9. јула 2019. године) у времену од 8:00 до 15:00 часова.

НЕОПХОДНА ДОКУМЕНТА ЗА УПИС
Учесници конкурса подносе школи следећа документа:
1) Пријаву за упис;
2) Уверење о положеном завршном испиту и оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању, односно оригинално сведочанство о завршеној основној школи;
3) Лекарско уверење о испуњавању здравствених услова, ако су они прописани за образовни профил за који конкуришу.

На упису ученици се опредељују за један од два обавезна  изборна предмета: грађанско васпитање или верска настава.

За образовне профиле у нашој школи ученици треба да испуњавају здравствене услове објављене у Конкурсу, а чији извод можете погледати овде.